Genius - Predictive Analytics
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

SPSS

 

SPSS an IBM Company הינה ספקית התוכנה והפתרונות המובילה בעולם בתחום ה- Predictive Analytics .

עם טכנולוגיות חדשניות, נסיון מצטבר של 40 שנה, ועם כרבע מיליון לקוחות מרוצים הפרוסים ב- 60 מדינות, מגדירה SPSS  את הטכנולוגיות האנליטיות העתידיות ומסייעת ללקוחותיה לשפר את הישגיהם העסקיים ולבסס את תהליך קבלת ההחלטות על התובנות המופקות מהנתונים אותם הם צוברים ומנהלים.

Predictive Analytics Suite

הטכנולוגיה האנליטית מבית SPSS כוללת את ארבעת קווי המוצרים הבאים:

  

Statistics


 

     

Modeling


 

IBM SPSS Statistics מעמידה כלי עבודה לאנליסט העסקי, המאפשרים:

 • גישה ישירה לנתונים - מכל בסיס נתונים וסוגי קבצים שונים, ללא מגבלת נפח.
 • עיבוד נתונים – מיזוג טבלאות, חישוב משתנים, אגריגציות, שיטוח נתונים, המרת נתונים ועוד.
 • טיוב נתונים – בדיקות איכות שונות ויכולות טיוב, השלמת ערכים חסרים, זיהוי וסינון אנומליות.
 • סטטיסטיקה תאורית ומתקדמת הכוללת עצי החלטה, סדרות עיתיות, רשתות ניירונים ועוד.
 • תצוגה גראפית וטבלאית מתקדמת לדיווח, יכולות ייצוא למסמכי Office ולפורטלים ארגוניים.
 • אוטומציה של תהליכים ויכולות הטמעת אנליטיקה ביישומים ארגוניים.

למידע נוסף

IBM SPSS Modeler הינה סביבת מחקר אידיאלית לכריית נתונים, המאפשרת לאנליסט העסקי להגיע לתובנות עסקיות הטמונות במאגרי המידע הארגוניים. התוכנה המצטיינת בממשק ידידותי ואינטואיטיבי, במגוון עשיר של אלגוריתמים ובכלי יישום התובנות במערכות תפעוליות, תומכת בטכנולוגיות הבאות:

 • Data Mining - ניתוח בסיסי נתונים גדולים, בשיטות מחקר שונות: Supervised & Unsupervised Learning, בעזרת אלגוריתמים  כמו: עצי החלטה, רשתות ניירונים, פילוח אשכולות, זיהוי קשרים אסוציאטיביים, זיהוי אנומליות, ניתוח סדרות עיתיות ועוד.
 • Text Mining - הפקת תובנות עסקיות הטמונות במאגרי טקסט. ניתוח לינגוויסטי (NLP) מזהה את הרעיונות המופיעים במאגרי טקסט כמו אתרי אינטרנט, בלוגים, קבצים, דוא"ל, סקרים ועוד, מסווג אותם לקטגוריות שונות, מזהה הקשרים ומציג קשרים בין הרעיונות. בסיום התהליך, הטקסט החופשי מומר למסד נתונים מובנה המאפשר בניית מודלים עסקיים המבוססים על מידע עשיר יותר.
 • Web Mining - מן המידע המצטבר בשרתי האינטרנט הארגוניים, ניתן ללמוד על דפוסי התנהגות המבקרים (Click Stream Analysis), העדפותיהם, תחומי העניין שלהם, ועל חווית השוטטות באתר והרושם אשר הוא השאיר עליהם.

למידע נוסף

 

  

Data Collection


    

Deployment


 

בעזרת IBM SPSS Data Collection יוכל ארגונך ”להאזין“ ללקוחותיו ולקבל מידע על צרכיהם והעדפותיהם. המערכת הידידותית מאפשרת פיתוח, ניהול ניתוח ודיווח של סקרים, משובים ושאלונים וביצוע כל איסוף נתונים.

 • ממשק ידידותי מאפשר עריכת שאלון, הפצתם בערוצים שונים (אינטרנט, מייל, טלפון, נייר, ראיון אישי ועוד) ובשפות שונות.
 • המערכת תומכת באופן מלא ומרוכז בכל תתי התהליכים ובכל הקשור לניהול סקרים, כמו ניהול מדגם ומכסות משתתפים, זימון ותזכורות, מעקב ודיווח הפעילות, ניהול גרסאות ועוד.
 • Enterprise Feedback Management - EFM מתודולוגיה מבית SPSS המנחה כיצד להאזין לקולו של הלקוח באמצעות שאלונים ומשובים, כיצד לנהל את הנתונים ולייצר מהם תובנות המיושמות במערכות הארגוניות מול הלקוח, ומביאות ערך מוסף ללקוח ולארגון.

    למידע נוסף

   

שימור האנליטיקה ויישומה בליבת העסקים מתאפשר בעזרת IBM SPSS Collaboration & Deployment. המערכת המספקת שרותי:

 • Collaboration – יכולות ניהול הנכסים האנליטיים, כמו תוכניות מחקר בכלי SPSS ואחרים, מסמכי תיעוד המחקר וחומרים נלווים. הניהול כולל אחסון במחסן נתונים, רישום, תיעוד וניהול תצורה בסביבה מרובת משתמשים..
  Automation - הפעלה אוטומטית ותזמון תהליכים אנליטיים כמו עדכון מודלים ו- Batch Scoring בשילוב עם תהליכי ETL. ממשק ייעודי למנהלי מערכות מידע מאפשר שליטה ובקרה.
 • Deployment - יישום והטמעת האנליטיקה בפעילות הארגון ע"י מעבר יעיל של התוצרים האנליטיים לאנשים, מערכות ותהליכי קבלת החלטות. Real Time Scoring היא אחת התכונות המאפשרות זאת. 

 למידע נוסף

 
 
  סיפור לקוח - משרד החינוך
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד